O Nas
Kalendarz szkolny
Klasy
Zajęcia dodatkowe
Pliki do pobrania
Zapisy
Aktualności
Kontakt


© Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych Im. Św. Kazimierza w Nottingham  2020

© Polish Language And Cultural Center in Nottingham  2020

Szkoła dla dzieci w wieku od 4 do 18 lat przygotowująca do egzaminów GCSE (gimnazjalny) i A Level (maturalny) z języka polskiego jako języka obcego. Zajęcia odbywają się w soboty od godz 9:00 do 12:00 w Bluecoat Beechdale Academy, Harvey Road, Nottingham

www.polishschoolnottingham.co.ukwww.polishschoolnottingham.co.uk

POLSKA SZKOŁA PRZEDMIOTÓW OJCZYSTYCH IM. ŚW. KAZIMIERZA W NOTTINGHAM

POLISH LANGUAGE AND CULTURAL CENTRE IN NOTTINGHAM

OUR SCHOOL PROMOTES POLISH VALUES AND TRADITIONS, WHICH MAKE US ALL SO PROUD.

Est. 1951

(Registered Charity No. 1139846)

  MŁODSZE KLASY (PRIMARY)

  Klasa Reception

  Sabina Pachacz

sabina.pachacz@polishschoolnottingham.org

  Klasa 1A

  Maja Trubalska

maja.trubalska@polishschoolnottingham.org

  Klasa 1B

  Paula Honceriu

paula.honceriu@polishschoolnottingham.org

  Klasa 2A

  Katarzyna Piątek

kasia.piatek@polishschoolnottingham.org

  Klasa 2B

  Justyna Szymczyszyn

justyna.szymczyszyn@polishschoolnottingham.org

  Klasa 3A

  Joanna Milewska

joanna.milewska@polishschoolnottingham.org

  Klasa 3B

  Elżbieta Śliwińska

elzbieta.sliwinska@polishschoolnottingham.org

  Klasa 3C

  Agnieszka Sojka

agnieszka.sojka@polishschoolnottingham.org

  Klasa 4A

  Dorota Sawala

dorota.sawala@polishschoolnottingham.org

  Klasa 4B

  Mariola Maleńczyk

mariola.malenczyk@polishschoolnottingham.org

  Klasa 5A

  Marta Kozłowska

marta.kozlowska@polishschoolnottingham.org

  Klasa 5B

  Dorota Maliszewska

dorota.maliszewska@polishschoolnottingham.org

  Klasa 6A

  Krzysztof Matuszewski

krzysztof.matuszewski@polishschoolnottingham.org

  Klasa 6B

  Emilia Olszewska

emilia.olszewska@polishschoolnottingham.org

STARSZE KLASY (SECONDARY)

  Klasa 7A

  Katarzyna Wierzchucka

katarzyna.wierzchucka@polishschoolnottingham.org

  Klasa 7B

  Agnieszka Drzymalska-Łataś

agnieszka.drzymalska-latas@polishschoolnottingham.org

  Klasa 8A

  Anna Komasińska

anna.komasinska@polishschoolnottingham.org

  Klasa 8B

  Justyna Zembald

justyna.zembald@polishschoolnottingham.org

  Klasa 9

  Agnieszka Laszczowska

agnieszka.laszczowska@polishschoolnottingham.org

  Klasa 10

  Monika Bernat

monika.bernat@polishschoolnottingham.org

  Klasa GCSE

  Joanna Sikorska-Adamowicz

joanna.sikorska-adamowicz@polishschoolnottingham.org

KLASY A LEVEL

  Klasa A1

  Elżbieta Boik

elzbieta.boik@polishschoolnottingham.org

  Klasa A2

  Marta Sobieraj

marta.sobieraj@polishschoolnottingham.org





W szkole naszej jest 21 klas (primary i secondary) plus 2 klasy A level

Jeżeli chcieliby Państwo przedyskutować jakieś sprawy - nauczyciele i dyrektor chętnie to uczynią po zajęciach szkolnych.

Rok szkolny 2019-2020