O Nas
Kalendarz szkolny
Klasy
Zajęcia dodatkowe
Pliki do pobrania
Zapisy
Aktualności
Kontakt


© Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych Im. Św. Kazimierza w Nottingham  2020

© Polish Language And Cultural Center in Nottingham  2020

Szkoła dla dzieci w wieku od 4 do 18 lat przygotowująca do egzaminów GCSE (gimnazjalny) i A Level (maturalny) z języka polskiego jako języka obcego. Zajęcia odbywają się w soboty od godz 9:00 do 12:00 w Bluecoat Beechdale Academy, Harvey Road, Nottingham

www.polishschoolnottingham.co.ukwww.polishschoolnottingham.co.uk

POLSKA SZKOŁA PRZEDMIOTÓW OJCZYSTYCH IM. ŚW. KAZIMIERZA W NOTTINGHAM

POLISH LANGUAGE AND CULTURAL CENTRE IN NOTTINGHAM

OUR SCHOOL PROMOTES POLISH VALUES AND TRADITIONS, WHICH MAKE US ALL SO PROUD.

Est. 1951

(Registered Charity No. 1139846)

  MŁODSZE KLASY (PRIMARY)

  Klasa Reception

  Sabina Pachacz

sabina.pachacz@polishschoolnottingham.org

  Klasa 1A

  Katarzyna Piątek

kasia.piatek@polishschoolnottingham.org

  Klasa 1B

  Justyna Szymczyszyn

justyna.szymczyszyn@polishschoolnottingham.org

  Klasa 2A

  Maja Trubalska

maja.trubalska@polishschoolnottingham.org

  Klasa 2B

  Paula Honceriu

paula.honceriu@polishschoolnottingham.org

  Klasa 3A

  Kaja Mroczkowska

kaja.mroczkowska@polishschoolnottingham.org

  Klasa 3B

  Dorota Sawala

dorota.sawala@polishschoolnottingham.org

  Klasa 4A

  Joanna Milewska

joanna.milewska@polishschoolnottingham.org

  Klasa 4B

 Elżbieta Śliwińska

elzbieta.sliwinska@polishschoolnottingham.org

  Klasa 4C

  Agnieszka Drzymalska-Łataś

agnieszka.drzymalska-latas@polishschoolnottingham.org

  Klasa 5A

  Agnieszka Sojka

agnieszka.sojka@polishschoolnottingham.org

  Klasa 5B

  Olimpia Pabian

olimpia.pabian@polishschoolnottingham.org

  Klasa 6A

   Marta Kozłowska

marta.kozlowska@polishschoolnottingham.org

  Klasa 6B

   Dorota Maliszewska

dorota.maliszewska@polishschoolnottingham.org

STARSZE KLASY (SECONDARY)

  Klasa 7A

  Katarzyna Wierzchucka

katarzyna.wierzchucka@polishschoolnottingham.org

  Klasa 7B

  Marlena Malarek-Kotas

marlena.malarek-kotas@polishschoolnottingham.org

  Klasa 8A

  Krzysztof Matuszewski

krzysztof.matuszewski@polishschoolnottingham.org

  Klasa 8B

  Justyna Zembald

justyna.zembald@polishschoolnottingham.org

  Klasa 9A

  Anna Komasińska

anna.komasinska@polishschoolnottingham.org

  Klasa 9B

  Monika Bernat

monika.bernat@polishschoolnottingham.org

  Klasa 10

  Agnieszka Laszczowska

agnieszka.laszczowska@polishschoolnottingham.org

  Klasa GCSE

  Joanna Sikorska-Adamowicz

joanna.sikorska-adamowicz@polishschoolnottingham.org

KLASY A LEVEL

  Klasa A1

  Marta Sobieraj

marta.sobieraj@polishschoolnottingham.org

  Klasa A2

  Elżbieta Boik

elzbieta.boik@polishschoolnottingham.org





W szkole naszej mamy 22 klasy (primary i secondary) plus 2 klasy A level.

Rok szkolny 2020-2021